خانه / اخبار خارجی اجتماعی / SAPVoice: نحوه ساخت بهتر حرفه ای شبکه

SAPVoice: نحوه ساخت بهتر حرفه ای شبکه


توسط گل هرناندز جهانی معاون مدیریت محصول شرکت همکاری در SAP

هر روز فرصت های جدید برای ایجاد اتصالات جدید با متخصصان خارج از شبکه های ما با توجه به Dorie کلارک الفیصل مدیریت بازرگانی در دانشگاه دوک Fuqua دانشکده کسب و کار است. ابزارهای همکاری ما در ارتباط با صنعت کارشناسان شرکت همکاران و دیگران–نه فقط هم تیمی ما کمک شود باید.

اما تا آنجا که آنها را با ذینفعان داخلی و خارجی باید اکثر رهبران کسب و کار با توجه به تحقیقات SAP SuccessFactors تعامل هستند. بنابراین کلارک، نویسنده پرفروشترین واشنگتن پست ایستادگی کردن ، توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد این روابط برای دیدگاه جامع کسب و کار و جهان شبکه.

build-a-better-professional-network گل هرناندز (DH): شما در بررسی کسب و کار هاروارد نوشت که این مهم برای اتصال با حرفه ای فراتر از تخصص ما است. چرا در عصر دیجیتال است?

Dorie کلارک (DC): دو دلیل اصلی آن است که ضروری است برای ارتباط با متخصصان خارج از منطقه خود از تجربه و تخصص وجود دارد. اگر شبکه شما بیش از حد باریک اول، شما خود در معرض خطر قرار داده. شرکت های بزرگ جهان سریع در حال تغییر است; و اگر شبکه شما تنها متشکل از همکاران فوری خود را، شما باید تعداد کمی از مردم است که شما می تواند کمک کار شما در معرض خطر–یا شما گذاشته شدن.

دوم، ترجمه شبکه محدود به یک دیدگاه محدود. اگر همان پس زمینه هر کس در شبکه شما است، آن را بسیار محتمل است آنها نیز خواهید فکر می کنم به طور یکسان و دیدن مشکلات در راه همان نوآوری های خفقان آور است. دو دلیل مهم کار مربوط است.

A سوم دلیل مهم که چرا شبکه های گوناگون تحقق شخصی است. زندگی جالب تر اگر شما ارتباط با همه از معماران به نانوا به جانورشناسان است.

DH: شما نیز طرح ریزی استراتژی های متعدد برای گسترش شبکه حرفه ای. رویکرد که فکر می کنید بیشترین impactful? و کدام یک مورد علاقه خود را?

DC: شاید بهترین و ساده ترین…

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شهر زیبای کوش آداسی

کوش آداسی از جمله برترین شهر های گردشگری در جهان می باشد.  این شهر به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *