خانه / اخبار اجتماعی / پیش‌دبستانی و دبستان استان البرز تعطیل شد

پیش‌دبستانی و دبستان استان البرز تعطیل شد

مهد کودک ها، پیش دبستان‌ها و مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر استان البرز به دلیل سرما و یخبندان از سوی شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در روز سه شنبه دهم بهمن ماه تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا، مهدی مهرور مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز عصر دوشنبه خاطرنشان کرد: بر اساس پیش بینی هواشناسی مبنی بر برودت هوا و یخبندان این تصمیم از شورای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اتخاذ شده است.

به دنبال بارش برف سنگین که از روز شنبه در سراسر استان البرز آغاز شد و سرمای شدید مدارس استان البرز برای سومین روز متوالی برای تامین سلامت دانش آموزان تعطیل اعلام می‌شود.

منصور رحمانیان مدیرکل هواشناسی استان نیز روز دوشنبه در گفت: وگو با خبرنگارایرنا اظهارداشت: بررسی آخرین الگو‌های پیش یابی هواشناسی حاکی از استقرار جوی کم و بیش پایدار در منطقه البرز مرکزی است.

وی ادامه داد:این وضعیت با توجه به حجم برف روی زمین کاهش دمای کمینه و یخبندان فراگیر و استانی تا چهارشنبه هفته جاری پیش بینی می‌شود.

این مسئول هوای امروز البرز را صاف تا نیمه ابری، کاهش دمای کمینه و یخبندان فراگیر استانی، فردا سه شنبه راقسمتی تا نیمه ابری، عصر بعضی نقاط استان احتمال بارش خفیف برف و باران، یخبندان فراگیر و وزش باد اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد:آسمان البرز پس فرداچهارشنبه، صاف تا کمی ابری، یخبندان فراگیرخواهد داشت.

مدیر کل هواشناسی البرز با بیان اینکه دمای هوای البرز امروز در کمترین و بیشترین دما بین ۳- تا ۱۱- بود اظهار داشت: دمای هوا فردا سه شنبه بین ۱- تا ۱۰- و پس فردا ۳- تا ۱۱- پیش بینی می‌شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتاب «تحول در علوم انسانی» منتشر شد

کتاب «تحول در علوم انسانی» منتشر شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *