خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: ۵ سال حبس مجازات قتل برادر

خبر اجتماعی: ۵ سال حبس مجازات قتل برادر

مردي كه متهم است در جريان دعوا بر سر يك پيراهن، برادرش را به قتل رسانده بود، از جنبه عمومي جرم محاكمه و به پنج سال حبس محكوم شد.

به گزارش جوان، بيست و هشتم خردادماه سال ۹۴ بود كه كاركنان بيمارستان تهرانپارس مأموران كلانتري ۱۴۴ تهرانپارس را از مرگ مشكوك پسر جواني باخبر كردند.

 

با حضور پليس در محل مشخص شد پسري به نام محمد كه با ضربه چاقو مجروح و به بيمارستان منتقل شده بود، به علت شدت جراحت جان خودش را از دست داده است. همچنين مشخص شد كه ضارب برادر مقتول است كه بازداشت شد.

 

او در بازجويي‌­ها گفت: من و محمد ارتباط خوبي داشتيم و با هم كار مي­‌كرديم. روز حادثه سر كار بودم كه خواهرم تماس گرفت و گفت محمد در خانه با مادرم درگير شده است و نمي‌­­توانيم او را كنترل كنيم. خودم را به آنجا رساندم.

 

مادرم گفت: محمد به خاطر اينكه برادر كوچكش لباس‌هايش را پوشيده بود، عصباني شد و استكاني را به طرفم پرتاب كرد و سرم زخمي شد. وقتي سر زخمي مادرم را ديدم، خيلي ناراحت شدم، اما خودم را كنترل كردم و به سمت محمد رفتم تا او را آرام كنم. محمد فرياد زد كه تو دخالت نكن و از خانه بيرون برو. من هم به خانه‌­ام كه در همان نزديكي بود، رفتم. لحظاتي بعد متوجه شدم محمد با سر و صداي بلند به سمت خانه‌­مان مي­‌آيد. از آشپزخانه يك كارد برداشتم و به داخل كوچه رفتم. وقتي نزديك شدم يك سيلي به صورتم زد و من هم چاقو را به سينه‌­اش فرو بردم. وقتي برادر و ديگر بستگان او را به بيمارستان رساندند، دلم طاقت نياورد و به بيمارستان رفتم و گفتند حالش خوب است تا اينكه خبر فوتش را شنيدم و خودم را معرفي كردم.

 

او با گريه ادامه داد:‌اي كاش چاقو برنداشته بودم و خانواده‌­ام را عزادار نكرده بودم. همسرم باردار است نمي‌دانم چه سرنوشتي در انتظارم است.

بعد از تكميل شدن پرونده، متهم روانه زندان شد، اما اولياي دم با حضور در دادسرا اعلام رضايت كردند. با اعلام رضايت اولياي دم پرونده براي رسيدگي از جنبه عمومي جرم به شعبه ۴ دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد.

 

روز گذشته قاضي عبداللهي بعد از اعلام رسميت جلسه اعلام كرد كه متهم به‌رغم احضاريه و تماس‌هاي مكرر در دادگاه حضور نيافت، بنابراين هيئت قضايي در غياب وي او را به پنج سال حبس محكوم كردند.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *