خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: هوای تهران فردا بهتر می‌شود

خبر اجتماعی: هوای تهران فردا بهتر می‌شود

نتایج پیش بینی آلودگی هوا بیانگر کاهش غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵ میکرون در روز جاری (سه‌شنبه) است و انتظار می‌رود با تداوم روند کاهشی غلظت آلاینده‌ها، در روز چهارشنبه شرایط مطلوب کیفی هوا برقرار شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس نتایج پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای ایستگاه مهرآباد، با حاکمیت شرایط جوی ناپایدار در روز جاری (سه شنبه)، در برخی ساعات طی بعدازظهر بارش باران و وزش باد قوی (بین ۴ تا ۷ متر بر ثانیه) انتظار می رود.

همچنین با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز چهارشنبه، طی برخی ساعات در بعدازظهر وزش باد قوی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه از سرعت باد کاسته خواهد شد. نتایج پیش بینی آلودگی هوا نیز بر کاهش غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵ میکرون در روز جاری (سه‌شنبه) دلالت کرده و انتظار می‌رود با تداوم روند کاهشی غلظت آلاینده‌ها، در روز چهارشنبه شرایط مطلوب کیفی هوا برقرار شود.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز، ۱۳۹ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *