خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: نیاز مدارس به معلمان تربیت بدنی

خبر اجتماعی: نیاز مدارس به معلمان تربیت بدنی

معاون برنامه ریزی درسی تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت:کمبود هایی در بخش توزیع نیروی انسانی داریم به طوری که در دو سال آینده به ۴ هزار معلم تربیت بدنی نیاز پیدا می کنیم.

به گزارش میزان، خسروی، معاون برنامه ریزی درسی تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت:  کارگاه های آموزشی برای تحلیل ،نظارت و ارزیابی برنامه های درسی تربیت بدنی برای ۸۰۰ مسئول در سراسر کشور برگزار شده است.

وی افزود:در حال حاضر با وجود افزایش سه ساعته درس تربیت بدنی در مدارس ، کمبود هایی در بخش توزیع نیروی انسانی داریم به طوری که طی دو سال اینده به ۴ هزار معلم تربیت بدنی نیاز پیدا می کنیم.

خسروی بیان داشت:با توزیع مناسب نیروی انسانی در بخش آموزش تربیت بدنی در مدارس، کیفیت هم افزایش پیدا می کند.

معاون برنامه ریزی درسی تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت:برخی مدارس دارای فقر تاریخی هستند که به  اصلاح الگوی ساخت و ساز نیاز دارند.

وی در پایان گفت:برای تجهیز و افزایش کیفیت در بخش تربیت بدنی با کمبود بودجه مواجه هستیم.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *