خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: دستگیری «کروکودیل» این باربه اتهام زورگیری

خبر اجتماعی: دستگیری «کروکودیل» این باربه اتهام زورگیری

جوان ۲۳ ساله ای که به خاطر نزاع خونینش به «کروکودیل» معروف شده است این بار به همراه یکی دیگر از همدستانش در حالی به اتهام زورگیری و مجروح کردن مالباخته دستگیر شد که هنگام ارتکاب جرم به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشت.

 

به گزارش خراسان، ساعت ۱۹ شب پنج شنبه گذشته، شهروندان در تماس با پلیس ۱۱۰، از وقوع یک فقره زورگیری در خیابان میثم مشهد خبر دادند.

 

در پی دریافت این خبر، بلافاصله گروهی از مأموران انتظامی به فرماندهی سرهنگ «توفیق حاجی زاده» (رئیس کلانتری طبرسی جنوبی) به تحقیق در این باره پرداختند.

 

شاکی که جوان ۱۸ ساله ای است درباره چگونگی ماجرا به پلیس گفت: در حال خرید از یک فروشگاه در خیابان میثم بودم که ناگهان سرنشین یک دستگاه پراید، از خودرو پیاده شد و در حالی که فحاشی می کرد مرا داخل مغازه کتک زد و کشان کشان به طرف خودرو برد.

 

وی افزود: آن ها قصد داشتند به زور مرا سوار خودرو کنند که من مقاومت کردم و در یک لحظه از چنگ او گریختم ولی او دنبالم دوید و با یک پشت پا مرا به زمین انداخت که پایم مجروح شد. شاکی پرونده گفت: آن ها که در سوار کردن من به خودرو ناکام مانده بودند با شوکر زیر بغلم زدند و تلفن همراهم را ربودند.

 

گزارش خراسان حاکی است در پی اعلام شکایت این جوان، مأموران انتظامی با ردیابی های اطلاعاتی موفق شدند در کمتر از یک ساعت، سرنشینان خودرو را در خیابان صاحب الزمان(عج) شناسایی و دستگیر کنند.

 

با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا و به دستور قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مشهد) این پرونده در شعبه ۴۱۰ دادسرای عمومی و انقلاب، توسط بازپرس «اصولی صفار» مورد رسیدگی قرار گرفت. بنابراین گزارش، با دستورات ویژه بازپرس پرونده، سوابق متهمان بررسی و مشخص شد که «م» جوان ۲۳ ساله ای که رانندگی خودرو را به عهده داشت دارای سوابق کیفری شرکت در نزاع دسته جمعی و ایراد ضرب و جرح با سلاح سرد است و به همین خاطر نیز دوستانش به او لقب «کروکودیل» داده اند. تحقیقات بیشتر پلیس درباره این پرونده در حالی ادامه دارد که پزشکی قانونی نیز مصرف مشروبات الکلی توسط متهمان را تأیید کرده است.

 

شایان ذکر است در بازرسی از خودروی پراید متهمان، شوکر و یک قبضه ساطور نیز کشف شد و بررسی های قضایی نشان داد که «کروکودیل» با سپردن وثیقه به دادسرا در یک پرونده دیگر آزاد شده بود که این بار به اتهام زورگیری دستگیر شد.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *