خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: دزدان سیاهپوش پای میز محاکمه

خبر اجتماعی: دزدان سیاهپوش پای میز محاکمه

دو سارق جوان که به اتهام سرقت از خانه‌ها و زورگیری از مردم با ۳۸ شاکی روبه‌رو بودند، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی باقر قربان‌زاده محاکمه شدند.

به گزارش ایران، دزدان سیاهپوش در پی سرقت از چند خانه در شهرهای بومهن و اطراف جاجرود از طریق چهره‌نگاری رایانه‌ای کارآگاهان پلیس، شناسایی شده و تحت تعقیب قرار گرفتند.

مأموران پس از یک ماه جست‌و‌جو، سرانجام اردیبهشت پارسال دو عضو این باند به نام‌های شاهین – ۳۲ ساله – و خسرو – ۲۸ ساله – را دستگیر کردند،اما دیگر اعضای باند همچنان فراری هستند، ۳ عضو دیگر تحت تعقیب قرار دارند. در جلسه دادگاه که صبح دیروز برای محاکمه ۲ عضو دستگیر شده باند تشکیل شده بود، ۳۸ نفر از شاکی‌ها هم حضور داشتند و از قضات تقاضای مجازات دو متهم را کردند.

سپس متهمان پای میز محاکمه ایستادند و از خود دفاع کردند. شاهین که یکی از سردسته‌های اصلی باند سرقت بود، گفت: «خانه‌ها را در غیاب ساکنانشان شناسایی و سپس نقشه سرقت اشیای گرانبها را اجرا می‌کردیم.» خسرو – متهم دیگر – نیز علاوه بر اعتراف به مشارکت در سرقت از خانه‌ها به زورگیری از رهگذران نیز اقرار کرد.

 

در پایان جلسه محاکمه، قاضی قربان‌زاده و مستشاران دادگاه پس از شنیدن اظهارات تمام مالباختگان و دو متهم حاضر در دادگاه با اعلام ختم جلسه رسیدگی، وارد شور شدند تا رأی‌شان را صادر کنند.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بیکاری جوانان چه آسیب‌های روانی ایجاد می‌کند؟

بیکاری جوانان چه آسیب‌های روانی ایجاد می‌کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *