خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: بارش برف و باران در ۲۱ استان تا آخر هفته

خبر اجتماعی: بارش برف و باران در ۲۱ استان تا آخر هفته

کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش در ۲۱ استان تا آخر هفته خبر داد.

به گزارش میزان، امیر سرکرده اظهار داشت: براساس پیش بینی ها تا ظهر امروز سامانه جدید بارشی وارد کشور شده و بیشتر استان های کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. از عصر امروز شاهد بارش باران در استان های خوزستان، چهارمحال، کهگیلویه،لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه،آذربایجان غربی و شرقی،همدان، مرکزی، اردبیل، گیلان و مازندران، البرز، تهران، قم و بخش هایی از اصفهان خواهیم بود.
وی ادامه داد: این سامانه روز چهارشنبه دو استان خراسان رضوی و شمالی و گلستان می رسد و در این سه استان هم شاهد بارش باران خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: با ورود سامانه جدید بارشی به کشور تا آخر هفته در این استان ها شاهد بارش خواهیم بود.

سرکرده با بیان اینکه هوا از امروز سرد می شود، گفت: هوا تا پایان هفته هر روز کاهش یافته و سرد تر می شود. صبح امروز هوای تبریز ۱۴ درجه نسبت به روز قبل کاهش داشت. همچنین هوای ارومیه هم ۱۱ درجه سرد تر شد.

وی از کاهش دما در تهران خبر داد و گفت: امروز تهران در سردترین ساعت به ۴ درجه بالای صفر رسید. در حالیکه نسبت به دیروز سه درجه دما کاهش داشت. صبح امروز در تهران شاهد هوای مه آلود و غبار آلود بودیم.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

جزئیات شركت در آزمون تعيين صلاحيت مدرسان دانشگاه جامع علمي-كاربردي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *