خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: انتقاد از رفتار مغرضانه سازمان های بین المللی

خبر اجتماعی: انتقاد از رفتار مغرضانه سازمان های بین المللی

معاون اول قوه قضائیه باانتقاد از رفتارمغرضانه سازمانهای بین المللی گفت: این سازمان ها نه تنها برای حل اوضاع جنگ دربرخی ازکشورها فعالیت نمی کنند بلکه درجهت منافع کشورهای قدرتمند حرکت می کنند.

به گزارش مهر، حجت الاسلام محسنی اژه ای در دیدار با رئیس بازرسی و نظارت ارمنستان گفت: دیدارها برای هر دو کشور و اهداف انسانیت مفید باشد. توسعه بهتری نسبت به گذشته در روابط بین دو کشور دیده می شود.

آقوان هوسپیان، رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل جمهوری ارمنستان گفت: چند سال اخیر تفاهم نامه ای امضا کردیم که در تاریخ قضایی ارمنستان بسیار ویژه و خاص بود.

وی افزود: تفاهم نامه های قضایی باید در راستای اهداف جامعه بشری و خدمت به ملت باشد.

وی با تاکید بر ضرورت توسعه قضایی بین دو کشور گفت: در این راستا سفر اخیر گام مهمی در ایجاد توسعه های بیشتر فراهم می کند.

اژه ای در ادامه این دیدار گفت: در دیدار قبلی به گرفتاری های بشر اشاره و بر راه های رفع موانع رسیدن به کمال عالی انسانیت تاکید شد.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: متاسفانه دنیا امروز گرفتار جنگ و جنایت های بی شمار است و سازمان های بین المللی نه برای پیشگیری و حل مشکلات بلکه درجهت منافع کشورهای قدرتمند  قرار گرفته اند.

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به ناامنی های اخیر گفت: اگرچه در بسیاری از کشورهای منطقه جنگ حاکم است اما کشورهای ارمنستان و ایران از امنیت خوبی برخوردار هستند.

اژه ای به اهمیت نظارت و بازرسی اشاره و تصریح کرد: با امر نظارت است که کجی ها و فسادها شناسایی و از بین می روند. فسادها می تواند موجب فروپاشی کشورها را فراهم کنند.

وی افزود: بازرسی به این معنا نیست که مچ مفسدی گرفته شود بلکه به معنای نظارت و بازرسی بر عملکردها است. اگر نظارت نباشد امکان گرایش به فسادها وجود دارد.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد

مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *