خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: امروز؛ پایان مهلت ثبت نام در آزمون دوره دکتری

خبر اجتماعی: امروز؛ پایان مهلت ثبت نام در آزمون دوره دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: ساعت ۲۴ امروز ۴ دی، آخرین مهلت داوطلبان برای ثبت نام در آزمون دوره دکتری سال ۹۶ خواهد بود.

به گزارش میزان، حسین توکلی گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۹۶ برای تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد، ساعت ۲۴ امروز شنبه ۴ دی ماه به پایان می رسد.

وی افزود: داوطلبان متقاضی باید حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز نسبت به تکمیل ثبت نام خود در این دوره اقدام کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش کشور با ارائه آماری از تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون دوره دکتری سال ۹۶ خاطرنشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۴ دی ماه، تعداد ۲۴۳ هزار و ۲۰۳ داوطلب برای شرکت در آزمون دوره دکتری ثبت نام کرده اند.

توکلی با اشاره به فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات از سوی داوطلبان شرکت کننده در آزمون دوره دکتری سال ۹۶ اظهارکرد: داوطلبانی که پیش از این برای ثبت نام خود اقدام کرده اند نیز می توانند برای ویراش اطلاعات خود اقدام کنند.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ناجا برای زائران اربعین اپلیکیشن می‌سازد

ناجا برای زائران اربعین اپلیکیشن می‌سازد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *