خانه / اخبار اجتماعی / خبر اجتماعی: اغلب افراد بی‌خانمان از مشکل بی‌خوابی رنج می‌برند

خبر اجتماعی: اغلب افراد بی‌خانمان از مشکل بی‌خوابی رنج می‌برند

کارشناسان فرانسوی در یک بررسی جدید دریافتند افراد بی‌خانمان بیشتر در معرض بی‌خوابی، خستگی و کمبود خواب هستند.

به گزارش ایسنا، دکتر دامین لگر، محقق ارشد این مطالعه گفت: نتایج این بررسی نشان می‌دهد توجه بیشتر به بهبود کیفیت خواب در این افراد آسیب پذیر ضروری است.

در این مطالعه محققان به بررسی پاسخ پرسشنامه‌های جمع آوری شده از ۳۵۰۰ فرد بی خانمان در فرانسه پرداختند. میانگین سنی این افراد ۴۰ سال بوده و بیشتر آنان مرد بوده‌اند. تمامی آنان در خیابان‌ها، پناهگاه‌ها یا دیگر اماکن اختصاص یافته به افراد بی خانمان زندگی می‌کرده‌اند.

محققان فرانسوی پاسخ این افراد بی خانمان را با دیگر بزرگسالان فرانسوی مقایسه و مشاهده کردند که افرادی بی خانمان نسبت به عموم مردم بیشتر دچار کم خوابی هستند.

به گزارش هلث دی نیوز، همچنین بیش از ۴۰ درصد بی خانمان‌ها دچاری بی‌خوابی هستند که میزان آن نسبت به عموم مردم دو برابر است.

جدیدترین اخبار اجتماعی را در دنج نما مطالعه نمایید.. دنج نما وب سایتی جامع برای جمع آوری محتوای مناسب برای شما از وب سایت ها و خبرگزاریها بزرگ می باشد. شما می توانید جدیدترین اخبار اجتماعی را روزانه از وب سایت دنج نما مطالعه نمایید. برای مطالعه سایر خبرهای اجتماعی می توانید از صفحه اصلی سایت دنج نما اتفاده نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد

مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *